iPhone 6 nasıl Hızlı şarj olur

15 Ocak 2015, Perşembe, 5:06 | Akıllı Telefonlar | 1.769 kez okunmuş. | 0 yorum
apple-ipad-12w-power-adapter-view-of-plug_
Bu katil hüner yarım saat içinde iPhone 6 yı nasıl şarj edecektir Bu yeni  iPhone’lar ve yeni piller gelince , nedense biz normalde iyi bir smartphone beklentimiz biraz hayal kırıklığına uğruyor . Diğer firmalar gibi Apple ın da  iPhone için piller hakkında bir şeyler yapıyor olması gerektiğini düşünüyorum aksine tüm argümanlara rağmen , onun akıllı […]

Bu katil hüner yarım saat içinde iPhone 6 yı nasıl şarj edecektir

Bu yeni  iPhone’lar ve yeni piller gelince , nedense biz normalde iyi bir smartphone beklentimiz biraz hayal kırıklığına uğruyor . Diğer firmalar gibi Apple ın da  iPhone için piller hakkında bir şeyler yapıyor olması gerektiğini düşünüyorum aksine tüm argümanlara rağmen , onun akıllı telefonları için delicesine güçlü piller üretmek tek çözüm gibi görünüyor, gerçeği göz önüne aldığımızda .

Genellikle , iPhone 6 o kadar şarj edilmesi daha uzun sürer , bir günlük kullanım için iyi ( ve daha iPhone 6+ ) ancak daha büyük pil kapasitesi sayesinde daha iyi olabilir gibi görünüyor . Ama bu durumda daha hızlı iDevice şarj edebilmemiz gerekiyor.

IPhone’lar ile birlikte gelen bir 5V , 1A şarj olan tipik bir Apple şarj . Eğer , bunu fark edeceksiniz ( bir iPad ile birlikte gelen ) bir 10W veya 12W şarj cihazı kullanmak için ne eğer , o ama şaşırtıcı ( ya da değil – öylesine – şaşırtıcı ) iPhone ücretleri hangi hız açısından iyi – ish var 6 ücretleri daha hızlı iPhone . Ve ( büyük ölçüde olmasa da ) bir iPhone 6 Artı çok geçerlidir .

Şarj ederken Uçak Modu deneyin

Bu + hızlı iPhone 6/6 şarj etmek aptalca ama güzelliğinde yollarından biridir . Eğer şarj dahaki sefere , ‘ Uçak Modu ‘ üzerinde iPhone koymak . Wi – Fi dönüm deneyin vermedi – - değil çok Wi-Fi kullanmak mümkün Tabii , 3G / 4G / LTE veya kullanmak , çağrıları almak / yapmak mümkün olmayacaktır . Ama iPhone bu toplam radyo – karartma büyük bir avantaja sahiptir: delicesine hızlı pil şarjı yardımcı olur .

apple-ipad-12w-power-adapter-view-of-plug_

 

 

 

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.