TV ler Artık Çok İnce

15 Ocak 2015, Perşembe, 6:56 | Teknolojii | 1.800 kez okunmuş. | 0 yorum
30
Yakında gerçekleşen CES 2015 yeni teknoloji ürünlerine merhaba dedi. İşte oldukça dikkat çeken çok ince televizyon! Yakın zamanda Las Vegas’ta düzenlenen Evrenin en büyük teknoloji fuarı olan CES 2015 kapılarını sonuna kadar açmış olacak. 4 bine yakın teknoloji şirketinin yer aldığı fuara 140 ülke katıldı. Teknoloji sevdalıları eminim ki bu fuarda olmayı oldukça çok istiyorlardır. […]

Yakında gerçekleşen CES 2015 yeni teknoloji ürünlerine merhaba dedi. İşte oldukça dikkat çeken çok ince televizyon!

Yakın zamanda Las Vegas’ta düzenlenen Evrenin en büyük teknoloji fuarı olan CES 2015 kapılarını sonuna kadar açmış olacak. 4 bine yakın teknoloji şirketinin yer aldığı fuara 140 ülke katıldı.

Teknoloji sevdalıları eminim ki bu fuarda olmayı oldukça çok istiyorlardır. Bizde paylasimmerkezi ekibi olarak sizlerle fuardan dikkat çekenleri paylaşacağız. Evlerimizdeki televizyonların oldukça değiştiğini hergün yeni bir modelin piyasaya eklendiğini biliyoruz. Sony’in bu konudaki başarısı ise oldukça dikkat çekiyor. Sony’in yeni akıllı televizyonları bir telefon kadar ince.. Intel’in içine dünyaları sığdırdığı teknolojik düğme’si de fuara iz bırakanlar arasında.

30

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.