Bal mideye iyi gelirmi, mide yanmasına ne iyi gelir , mide yanmas, reflüye ne iyi gelir, süt mideye iyi gelirmi, ömer çoşkun gastrit, ahmet maranki mide yanması ve reflü formülü, süt reflüye iyi gelirmi, refl, limon mide bulantısına iyi gelirmi, reflüye iyi gelen bitki çayları, , reflüye süt iyi gelirmi, ömer coşkun gastrit tedavisi, süt mide ağrısına iyi gelirmi, mide gastritine iyi gelen bitkiler, süt gastrite iyi gelir mi, mide yanmasına bitkisel tedavi, elmasirkesireflüyeiyigelirmi,mide yanmasına ne iyi gelir ahmet maranki,ömer coşkun mide yanması.

1-Bir fincan havuç suyu,1 tatlı kaşığı lahana suyu ve 1 tatlı kaşığı balla karıştırılır. Havuç suyu yerine patates suyu da kullanılır.
Karın yanmasına gelir Karın yanması
Bu karışımdan öğle yemeğinden 1 saat önce ve yatarken olmak üzere günde 2 defa yenilir.

2-Bir çay bardağı sıcak suya 1 çay kaşığı bal ve yarım limon sıkılıp içilir.
3-Yemeklerden sonra nane ve papatya çayı içilmelidir.Yemeklerden önce ise aynı safa çayı, nergis çayı, kantaron çayı, keten tohumu,meyan kökü gibi bitkilerden çay yapılarak içilir.
4- Bir bardak kaynar suya, 10 gram civanperçemi konulur. 10 dakika demlendirilip günde 2-3 bardak içilir.
5- Bir bardak kaynar suya 6 gram ufalanmış ebegümeci konulur.10 dakika bekletilerek günde 3 bardak içilir.
6-Bir bardak kaynar suya 5-10 gram kantaron konulularak 10 dakika demlendirilir.Öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 bardak içilir.Bu karışımı içmeye 25 gün devam edilir.
7-Bir bardak suya 10 gram kuru üzüm konularak 10 dakika kaynatılarak içilir.
8-Bir su bardağına yarım fincan patates suyu.1 tatlı kaşığı lahana suyu ve 1 tatlı kaşığı bal konularak karıştırılır.Üzerine su ilave edilerek sabahları aç karnına içilir.
9-Bir su bardağına 1 fincan havuç suyu,1 tatlı lahana suyu ve 1 tatlı kaşığı bal konularak karıştırılır.Üzerine su ilave edilerek günde 3-4 bardak aç karnına içilir.Bu uygulamaya 2 ay devam edilir.