Telefon rehberini bilgisayara aktarma, samsung rehber aktarma, cep telefonu rehberini bilgisayara aktarma, rehberi hafıza kartına kopyalama, telefondaki mesajları hafıza kartına atma, rehber aktarma, Telefondan telefona rehber aktarma, 5800 rehber kopyalama, telefon rehberini başka telefona aktarma, mesajları pc ye aktarma, nokia 5800 rehber kopyalama, nokia rehber aktarma, telefon rehberi aktarma, samsung rehber kopyalama, e250 rehber kopyalama, samsung e250 rehber yedekleme, rehberi bilgisayara aktarma, mesajları hafıza kartına aktarma, telefon rehberini bilgisayara kopyalama, mesajları bilgisayara aktarma, Telefondan bilgisayara rehber aktarma, nokia telefon rehberi aktarma, telefondaki mesajları bilgisayara aktarma, nokia samsung rehber aktarma, cep telefonundan hafıza kartıyla veri aktarma.

Sorunum 1500 küsür mesaj var 150 ye yakında rehberim var 2-3 tanede hat olunca sorun oluyor. bunları düzgün bir şekilde hafıza kartına kopyalamak istiyorum ardından telefona soft format ile font sorununu düzeltip tekrardan telefon hafızasına aktarmak istiyorum.. rehberi ve mesajları hafıza kartına nasıl kopyalarım?

Menü - Araçlar - Hafıza Kartı'nı seç Seçeneklerden "Telefonu Hafıza Kartına Yedekle" yi seç. Bu kadar basit. Telefonu formatladıktan sonra aynı şekilde "Hafıza kartından Telefona Yükle" seçeneği ile tekrar yükle.