Avea Paket Veriye nasıl Abone olunur konusu hakkında bilgiyi bu yazımızda bulacaksınız. Bu yazımızın amacı size Avea Paket Veriye Abone Olma konusunda size aradığınız bilgiyi sunmaktır.

6300 kullanıcısıyım ve gsm operatörüm avea.. Opera mini gibi bazı programları kullanamıyorum önce Paket Veriye Abone olun hatası alıyorum lütfen bu konuyla ilgili ayrıntılı bi çözüm.

Bak şimdi operatörünü ara ve ben gprs ayarlarım istiyorum diye söyle ve tlfn modelini söyle ya da operatörünün nosunu aradığında sana seçenek verir gprs ayarlarınızı almak istiorsanız 3 ' ebasın fln olabilir, müşteri temsilci le konuş avea nın.

Avea da sorun olduğunu düşünmüyorum çnkü başka arkadaşın telefonuna taktığmzda bi sorun olmadı.. telefonda birşey var bence.

Avea'da sorun var demem, bunları yaparak eski ayarları sil ve yenileri yükle telefonu kapatıp açın ve 5 dakka bekle olması lazım lmadı dielim hadi telefonundaki bilgileri rehber,medya öğeleri gibi bir yere kopyala ve format at ayarlarda fabrika ayarlarına dön var umarım yararlı olmuşumdur.

Arkadaşlar bndede aynı sorun vardı ayarlara girin yapılandırma ayarına girin ,
avea internet secin hepsini tamamdır şimdi girin.