Bu egzersizler sayesinde beliniz incelecek, sırtınız güçlenecek ve omurganız esneyecek. Böylece daha uzun boylu ve zarif görünürken, forma da girmiş olacaksınız.

Egzersizlerden randıman almak için haftada üç ila dört kez yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca egzersiz esnasında karın, sırt ve bacak kaslarınızı sıkın.

• Yere uzanıp sol yanınız üzerine yatın. Sağ ayağınızı fotoğraftaki gibi sol ayağınızın üzerine atın ve sağ elinizi başınızın arkasına koyun. Eliniz ileri bakacak şekilde dirseğinize dayanarak güç alın. Dirseğinizle omzunuzun bir hizada olmasına dikkat edin. Şimdi yere değen kolunuzdan destek alarak kalçanızı ve bacaklarınızı yerden kaldırın.

• Yavaş yavaş alçalın ama yere değmeyin. 10 tekrar yaptıktan sonra bacak değiştirip tekrarlayın.

Egzersiz esnasında öne eğilmeyin, omuzlarınızı kambur tutmayın

• Yere oturun. Dizlerinizi kendinize doğru çekin ve ayaklarınızı yerden kaldırmayın. Şimdi bir ila bir buçuk kiloluk bir dambılı iki ucundan tutun ve kollarınızı göğüs hizasında ileri doğru uzatın.

• Kollarınızı düz tutup sol bacağınızı kaldırırken, karın kaslarınızı sıkarak gövdenizle sola dönüp dambılı aşağı indirip yere yakın tutun. Başlangıç pozisyonuna dönüp sonra sağ yanınıza dönerek devam edin. Sağ-sol değişimini yaparak 10 tekrar yapın.

Yere oturup bacaklarınızı sol yanınıza doğru kırın ama kendinizi kasmadan, rahatça oturun. Bu esnada sağ ayağınız da sol dizinize değsin. Sol baldırınızı sol elinizle tuttuktan sonra, sağ kolunuzu yukarı uzatın. Kendinizi zorlamadan sol yanınıza doğru esnerken sağ elinize bakın. Diğer yanınızla tekrarlayın.


Yanları Eritmek için Hareketler , Yanları eritmenin yolları , bel bölgesindeki yağları Eritmek için , sırt yağlarını Eritmek için , bel bolgesındekı yagları erıtmek ıcın ne yapılmalı, sırt yağlarını eritme, Yanları eritmek, bel bölgesini eritmek, sırt yağlarını eritmek, Yanları Eritme yöntemleri, Yanları Eritmek için Hareketler videolar, sırt yağlarını eriten hareketler, Yanları Eritmek için, Yanları Eritmek için hareket, Yanları Eritmek için napmalı, yanlar icin hareketler, bel bölgesinde yağ Eritme hareketleri, Yanları Eritmek için ne yapılmalı, bel bölgesi eritme, belin yanlarını eritme, sırt yaglarını eritme, Yanları Eritme video, yağlarımızı eritmekiçinne yapmalıyız, Yanları Eritme hareketleri, sırt bölgesindeki yağları ertimek için hareketler.