Duphaston Nedir
Duphaston Kullanan Yorumları
Duphaston Hakkında Yorum

8 aylık evliyim ve bu ay korunmayı bıraktık.Doktorum yumurtalıklarında polikistik over görünüm var ;ama bu p.o sendromu ile aynı şey değil dedi.Adetimii düzende tutmak için Duphaston verdi(10-15 gün gecikmeler oluyor arada.)İnşallah hayırlısıyla bebek sahibi olurum.

Duphastonu bende kullanıyorum canım 3 aydır pco vardı bende doğum kontrol hapı kullanıyordum bebek isteyince onu bıraktım bunu verdi hem adet düzenleyici hemde rahmi güçlendirici demişti doktorum ilk iki ay sorunsuz adet gördüm ben ama bu ay 7 gün geçti bakalım cumaya kadar olmazsa doktora gidicem.

Ben perşembe günü başlayacağım.Doktorum adetin 14. günü 10 gün boyunca sabah akşam dedi .Gebelik olursa da düşüğü engelleyen bir ilaçmış.Bakalım inşallah.

Doktorum banada dedı ve aynı ılacı vermısdı ben kullanmadan adet gordum
7 gun gecıkmısdı onun ıcın gıtmısdım doktora.Bende 3 aydır bebek ıcın ugrasıyorum hersey normal ama sonuc yok.


Ben 2,5 yıldır evliyim ama bebek yok. çok istiyoruz.hiç korunmasız evliliimin 1 senenin sonunda hamile kalmıştım. beta hcgm 10 idi.doktor bana git 1 hafta sonra gel dedi. ben bir hafta olamadan düşük yaptım. şimdi son 1,5 senedir de hiç gebliğim olmadı.böyle bir durumu olan varmı.

hayırlısı.