Sevgili araştırmacı, bu sayfamızda size Hamileyken Adet Olacakmış Gibi Ağrılar Olur Mu sunuluyor ayrıca eğer kişi hamileyse yine her zamanki adetinden önce adet ağrıları çekebilir mi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere cevap veriyoruz. Yani hamile kalmışsa o ay yine adet olacakmış gibi ağrıları olur mu için lütfen okuyun.

SORU: Eğer kişi hamileyse yine her zamanki adetinden önce adet ağrıları çekebilir mi yani hamile kalmışsa o ay yine adet olacakmış gibi ağrıları olur mu merak ettim ben normalde adetimden bikaç gün önce ağrı hissederdim ara ara şimdi 9 gün kala sancılar giriyorda arada tşkler..

CEVAP: Evet oluyor . Ben hamile kaldigimda adet gunu aynen adet olacakmisim gibi agrilar oldu. Tabi adetliyken kadar siddetli degil ama adet baslamadan once kasilmalar rahimde gerilme agri olur ya onlari yasadim. Ertesi gun yine yasadim ve kanama yerine bol bol sulu akinti yasadim. Daha cok varmis adete, umarim hamilelikten kaynaklaniyordur.

Ama yine de cok kaptirmamani tavsiye ederim son gunler daha belirleyici olacak bir de zaten en onemli belirti adte gecikmesi.

Eklenti 8614