Norlevo Etkisini Ne Zaman Gösterir

Norlevo İlişkiden Kaç Saat Sonra Alınırsa Etkili Olur


Konu içeriği madde madde aşağıdadır :


*norlevo kaç saat etkili
*norlevo ne zaman kullanılmalı
*norlevo nasıl alınır
*norlevo etkisini ne zaman gösterir


Doğum kontrol haplarının etkisinde kullanım şekli ve zamanı çok önemli norlevo kullanıpta 4 haftalık hamile olan arkadaşım sen norlevoyu her ilişkiden sonra alıyorsan doğru ama önemli olan ayda kaç defa içtiğin norlevoyu her ilişkinin ertesi günü içerseniz hiç bir etkisi olmaz. Norlevo ayda 1 kereden fazla kullanılmaz bu bir ikincisi adet düzensizliği yapmaz bu hap zaten kaza ilişkisi sonucu alınan bir hap düzenli kullanılmıyor sadece ayda bir kere..

Eğer döllenme olmuşsa rahimde mutlaka kanama yapıyor birde ilk kullanımda döllenme olmasa bile yapıyor çünkü yumurtalıklara etki eden ilaçtır doğum kontrol hapları bende ayda bir defa kullanmaya dikkat ediyorum ev ertesi gün 2 tableti aynı anda içiyorum 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunda yaşamadım.

Bünyeden bünyeye kullanım şekli ve zamanına göre etkisi değişir ön yargılı konuşmayalım lütfen herkes her hap için mutlaka kesinlikle kullanmayın diyor siz böyle derseniz diğer bayanlar hangi ilaca güvenicek ...madem sizde öyle bir etki yaptı kesinlikle kullanmayın yerine bende bu etkiyi yazarsanız daha doğru olur..