Bisiklet Sürmek Bacakları İnceltirmi ? Bisiklet Sürmek Kilo Verdirirmi?

Bisiklet Sürmek zayıflatır mı sorusu hepimizin zayıflamak için yöntemler aradığımızda aklımıza gelen bir sorudur. Özellikle zevkli ve eğlenceli zayıflama yolları araştırılırken Bisiklet sürerek zayıflama olanağı bir çoğumuzun gönlünü cezbeder. Bisiklet Sürmek gerçekten büyük oranda Kalori harcatan ve yoğun efor gerektiren bir kardiyo egzersizi dir. Bisiklet süren kişilerin kalp damar ve dolaşım sistemi sağlığı oldukça tatminkar olmaktadır. Bu nedenle Bisiklet sürerek zayıflamak sizlere 2 yönlü bir olumlu etki yapacaktır.

Bir yönden Bisiklet sürmenin kardiyo egzersizi olarak sağlığa faydaları söz konusudur. Bisiklet süren kişilerin kondisyonları yürüyüş yapanlara göre daha sağlam olduğu bilim adamlarınca da araştırılmış ve sonuçlandırılmıştır.

Bisiklet sürmenin diğer bir faydası da aşırı Kalori harcatmasıdır. Vücut bu denli yoğun bir zayıflama egzersizi ile karşı karşıya kaldığında ister istemez bölgesel yağları yakmaya ve eritmeye başlamaktadır. Bölgesel zayıflama nın en doğal yollarından birisi de hiç şüphesiz Bisiklet sürmektir. Bisiklet süren bir insan orta şiddetteki bir tempoda yaklaşık olarak saate 550 Kalori harcamaktadır. Haftasonları 3 saatlik bir biisklet turu ile neredeyse 1 günlük Kalori yakımımıza denk düşecek kadar enerji harcamış oluyoruz. Her hafta 3 saat Bisiklet kullanan birisi 6 ayda 5 Kilo zayıflayabilir. Hem de hiç bir diyet veya zayıflama ilacı, zayıflama hapı kullanmaksızın…

Eklenti 3563

Bölgesel incelmek isteyen hanımların kalça, basen ve baldır bölgesini zayıflatmak ve de iç ve dış bacakları inceltmek için Bisiklet sürmesi kadar faydalı bir bölgesel zayıflama hareketleri yoktur. Bisiklet pedalı çevrilirken bacaklarda ve karın bölgesindeki tüm kaslar harekete geçmektedir. Bu nedenle Bisiklet sporunu profesyonel manada yapan kişiler hep zayıftır.

Bisiklet sürmek, bel çevresi yağları için çok fazla fayda vermez. Çünkü Bisiklet sürerken bel bölgesi hareketsiz kalmaktadır. O nedenle Bisiklet süren hanımların bel bölgesi inceltme için bel inceltme hareketleri ile takviye edilmesi gerekmektedir. Bisiklet Sürmek için şayet yeterli boş zamanınız veya alan imkanınız yoksa bu durumda kondisyon bisikleti ya da zayıflama bisikleti adı verilen zayıflama aletleri nden de yararlanabilirsiniz. Temel faktör olarak normal bisikletten hiç bir farkı olmayan zayıflama bisikleti, ev ortamında bölgesel kalça ve basen zayıflaması isteyen hanımlar için ideal bir eylemdir.

Bahar aylarının yaklaştığı dönemde mahsen veya bodrumlarda çürümeye paslanmaya yüz tutan bu mucizevi zayıflama aletinin tekrar gün yüzüne çıkarılarak hafta sonları tatillerinde ve de pikniklerinde sizlere eğlenceli bir zayıflama olanağı sunacağını hatırlatmak istiyorum.