Dolgit Ne İçin Kullanılır

Hastalıklar deyince akla gelen ilk isim olan paylasimmerkezi.com sizler için en yeni konuları sunmaya devam edecek; Dolgit Ne İçin Kullanılır, Dolgit krem, Dolgit krem endikasyonları, Dolgit krem ne için kullanılır, Dolgit krem neye iyi gelir, Dolgit merhem, Dolgit ne için kullanılır, Dolgit prospektüs ve yüzlerce konuda sizlere tam bir bilgi sunmaya devam edeceğiz.

Dolgit Krem, Dolgit Krem nedir? Nerelerde kullanılır, Verilen krem nasıl Kullanılır ?

Dolgit krem %5 50 gr.lık ambalajlar halinde satılmakta.

Dolgit Krem eklem hastalıklarında, spor ve kaza yaralanmalarında ezilme, burkulma,oluşan gerilmeleri dışardan ve destekleyici tedavi olarak, eklemlerin iltihabi rahatsızlığında, omuz sertliği, bel ağrısı, lumbago tedavilerinde kullanılır.

Kullanım anında çok sık olmamakla birlikte ciltte kızarıklıklar meydana gelebilir. Kullanan hastaların bazılarında sürüldükten sonra 1-2 dakika sonra karıncalanma hisleri oluştuğu bildirilmekte.

Dolgit krem, açık yaralar üzerine kullanılmamalıdır.Hamilelik döneminde etkileri kesinlik kazanmadığı halde uzun süreli kullanımlardan kaçınılması tavsiye edilmektedir. Sancıların ortaya çıkması ve kanama meylinin artması durumu ortaya çıkabilir.


Dolgit kremin 14 yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmiyor. Kullanmadan önce ve sonrasında eller mutlaka yıkanmalı.