Apikobal ne işe yarar

Hastalıklar deyince akla gelen ilk isim olan paylasimmerkezi.com sizler için en yeni konuları sunmaya devam edecek; apikobal ne işe yarar, Apikobal 30 komprime tedavi, Apikobal faydaları, Apikobal kilo aldırır mı, Apikobal ne işe yarar, Apikobal nedir, Apikobal tablet yan etkileri, Apikobal vitamin kilo aldırırmı, santa farma Apikobal ve yüzlerce konuda sizlere tam bir bilgi sunmaya devam edeceğiz.


Vitamin b1, b6 ve b12 yetersizliği için risk faktörü bulunan, veya zihni ve bedeni çabuk yorulma, unutkanlık, sinirlilik, iştahsızlık, kuvvetsizlik, kol ve bacaklarda parestezi ve ağrı, titreme, çarpıntı, epigastrik huzursuzluk, kabızlık gibi genel preklinik şikayetleri olan hastalarda.

Beriberi, wernicke-korsakoff sendromu ve delirium tremens'te, alkolik ve diyabetik nöropatiler, nevrit, polinevrit, nevralji, zona, miyalji, artralji, kramp, tremor ve tekrarlayan kusmalarda kullanılan b vitamin kompleksi.1 tablette; vitamin b1 250 mg, vitamin b6 250 mg, vitamin b12 1 mg bulunur.

30 ve 50lik ambalajı bulunur. genelde antidepresan ilaçların yanında verilir. iştah açmada da kullanıldığını gördüm.

Sinir ve sitres yüzünden gelişmeyen kasların gelişmesi için kullanılır. sinir sistemini rahatlatır. spor hocam önermişti, kas gelişiminde yararı varmı bilmiyorum ama kullanıyorum.