Konu özet: Koldaki tüyler için çözüm nedir , Koldaki tüyleri nasıl almalıyım , Koldaki tüyler.

Kızlar kollarını alan var mı? Ben hiç almadım. Çok fazla değiller ama yine de beni rahatsız ediyorlar. Ne önerirsiniz? Alayım mı? Sir ağdayla alsam kalın ya da daha fazla çıkar mı? Yoksa almayayım mı?

Yok fazla cikmaz ama ciktiginda batmaya baslio hihihihi bende öle olio vallaha ama ben epilatörle aliorum cünkü hastanede calistigim icin hep kisa kol giymek zorundayim o yüzden aliorum ama bende cok vardi ama fazla cikmio yanii ama ciktiginda batio malesef.

Hmm ben epilatörle değilde sir ağdayla almayı düşünmüştüm. Ama batma hiç aklıma gelmedi. Halbuki bacak tüylerimde falan batma var. Bir de düşünüyorum acaba bir kere alsam hep almak zorunda kalır mıyım diye? Öyle olmasa korkmayacağım deneyeceğim valla.

Aslında çok ama ince olduğu için pek belli olmuyor. Sadece kış bitip yaz başlayınca kollar ilk defa güneşe çıktığı için biraz göze batıyor. Bunun dışında koluma taktığım hiçbir takı hoş durmadığı için almak istiyorum aslında..

Benim de az tüyüm vardı kolda ama alıyorum. çok da rahat ettim. .ağda ile alıyorum , batık problemi de yaşamadım çok. bir iki tane tek tük oluyor..ama temiz hali daha güzel oluyor kolun.

Ya kızlar bende aldırmayı istiyorum ama lazerle diye düşünmüştüm ona da sert olması lazımmış kılların....diyorum önce ağdayla aldırıp sertleşse öyle mi lazere başlasam.

Ben sir ağda ile alıyorumm batık falan olmuyoo miss gibi oLuyo walla) çoğalmadı da ayrıca...

Benimde aynı dert başımda kollarımda kıllar olması gerekenden fazla malesef çok canım sıkılıyo bu konuya baska bölgelerde tüylerden kurtukmak istiyorum ama kollar daha öncelikli çünkü hep göz önündeler insan bazen utanıyor bu durumdan özellikle erkek arkadaşımın yanında çok utanıyorum o böyle şeyleri sorun etmiyor ama işte asıl problem benim kötü hissetmem bende karar verdim bioder kullanıcam bir süredir araştırıyorum kullananlar hep memnun en azından denemiş olurum eger işe yararsa bir daha ki yaza tüysüz kılsız rahat girmek var inş.işe yarar=)

Kızlar almak istemiyosanız kolunuza oksijenli su sürüp güneşe çıkın. tüyler sararır, görünmez sizde rahatsız olmazsınız. piyasada tüy sarartıcılarda var gerçi. bi deneyin derim ben

Bence al canm çünkü kılsız kol çok güzel gözüküyo)ben sir ağdayla aldıktan sonra karınca yumurtası yağı kullanıyorum kıllar eskiye göre daha yavaş ve daha açık renkli uzuyo..bence epilatörle alma çünkü batık çıkarıyo..

Benimde kollarımda var bende sarartıyorum ama oksijenli suyla değil piyasada satılan sarartıcı kremler varya onlarla. hiç de artma olmadı. bu aralar da ağda bantıyla alıyorum 4 haftayı gectı hala accık cıktı