Arkadaşlar bikini bölgesine ağda yapıcam bugüne kadar tüy dökücü kullanıyodum ilk defa ağda yapıcam hangisini öneririsiniz bu sesuların ılık ağdası falanmı?

İlk defa yapacaksanız dışarıda yaptırın derim ben. Şimdi kökü çok güçlüdür tüylerin. Kendiniz çekerken yeterince hızlı çekemezseniz yapışır kalır. Birkaç sefer ağdacıda alışsın, sonra kendiniz yapın.
Ama illa yaparım derseniz şu yöntemi öneririm.Bant ağdalardan alın. Onları minik minik kesin birkaç santimetrekarelik kareler ya da diktörtgenler halinde. Sonra da ısıtıp ısıtıp uygulayın. Yani her seferinde küçük bir alana yapıştırın, böylece neredeyse hiç acımıyor. Bu arada en önemli kısım ısıtma. O bant ağdaların paketinde elde ısıtılması yeterli yazıyor ama değil. Ben şu yöntemi keşfettim. Yanıma ütüyü alıyorum, düşük ayarda çalıştırıyorum. Her seferinde yapıştıracağım kestiğim bandı ütüde ısıtıyorum, ne kadar ısınırsa o kadar iyi tutuyor.

bende ilk kez ağda yaptığımda veet soğuk ağda bantını kullandım..

Ben de veet soğuk ağda bantını kullanıyorum. hatta bikini bölgemi şu ana kadar başka bir yöntemle almaya cesaret edemedim ama ağda bantlarını ufak ufak kesiyorum o şekilde uyguluyorum. gerçekten çok rahat kullanımı kolay ve çok acımıyor. kesinlikle tavsiye ederim.

hanımlar ben de bugün veet'in ağdalarından aldım bikini bölgemde kullandım ve sonuç mükemmel. acaip memnun kaldım diyebilirim. yalnız şey sadece kasıklarımda uygulayabildim iç taraflarda uygulamayın diyorlar ya korktum. acaba ufak ufak kessem ağdaları o zaman kullansam bir şey olur mu ?

agda bantlarını ütüyle deniynce gayet memnun kaldım yaa fikri veren arkadasıma cok teşekkür ederim.. daha önceden bu bantlardan nasıl bukadar memnun kalındıgını anlamamıştım becerememişim megerse. işin sırrı ısıtmaktaymış.

bugün ilk kez özel bölgeme kuaförde ağda yaptırdım. Hiç de korktuğum gibi acımadı, halbuki duyduklarımdan ve burda yazanlardan biraz gözüm korkmuştu ama jiletten kurtulmak için gözümü kararttım. Kız beni o kadar rahatlattı ki konuşa konuşa yarım saatte o kısmı bitirdi. İlk kez ağda yaptırmayı (özel bölgesine) düşünenler, mutlak işi uzmanına bıraksın derim.

kızlar ben veetin hassas ciltler için olan ağda bantını bikini bölgemde kullandım.daha önce hiç ağda yapmamıştım.hep jiletle almıştım.bikini bölgemin kenarları morardı ve kızardı ağdadan sonra.we 24 saat geçti bikini bölgem hala kırmızı.ne yapmalıyımm??yaşım 13

bende ilk ağda deneyimini soğuk ağda bantlarından yana kullandım.gayet memnundum azalmada oldu kısa bi sürede..taki başıma şu çam sakızı dedikleri klasik ağdaya mecbur kalana kdr..tatildeydim ve bulunduğum mekanda bulmakda zorluk çekince yanımda lazım olur die aldığım bu ağdayı denedim..gayet pratik bi şeklide alabilsemde 1 hafta sonrasında korkunç bir manzara oluştu.sanki jilet vurmuşum gibi köklendi ve çektiğim o ızdırabın boşuna olduğunu anladım..herkezde aynı etkiyimi yaratıyor bilmiyorum ama bende resmen köklendirdi..şimdi yeniden bantlara geri dönüş yapıcam ve bi daha hayatta sir ağdadan vazgeçmem :

ben de ilk olarak ağda bantı ile aldım. bi kaç kere denedim. fakat tüyler uzunsa kırıyor çekerken kökünden almadı. şimdilerde çamsakızı kullanıyorum. yumuşacık yapıyor gerçekten.ama azaltmaz büyük ihtimal.

ben dun yaptim bikini bolgemi,ama yarida artik biraktim,ilk kez yapiyordum,klassik agdayla yaptim,ama sonuna kadar yapamadim yaa.aciyordu cunku.ama agda yapilan yerler kaymak gibi,hepsini kaymak gibi yapmak istiyorum ama nerdeeee"?cok acitti.

Veet ın agda bantları bence ii degil hem küçük sayıca az hem pahalı, ayrıca diger agda bantlarıya arka arkaya 3 kez alıbilirken veet 2yi ble zor alıyo.. bende ütüyle ısıtıyorum cok rht oluyo..