Konu özet: tırnakları güçlendirmek için ,tırnak güçlendirmek için, french yapma ,french oje nasıl sürülür ,tırnak güçlendirme ,tırnak bakımı french, french tırnak modelleri ,el ve ayak bakımı, french yap ,ayak güçlendirme, el ve ayak bakımı nasıl yapılır ,ayak french ,tırnakların çabuk uzaması için ne yapılmalı ,tırnakları güçlendirmek ,ayaklari güçlendirmek için ne yapmaliyiz.-- french yapmak için beyaz ojeyi elinizin üstüne sürün ve daha sonra tırnagınızı oradan bi geçirin çok düzgün oluyor.

-- tırnagımızı nasıl geçiriyoruz ben anlamadım.

-- hani bi yerde leke kalırda onu parmağınla sıyırısın ya bu işlemi tırnağınıza uyguluyorsunuz kızlar ojeyi tırnağınızla sıyırıyorsunuz çok güzel bi görüntü oluyor.


-- malzemeler: kireç beyazı oje (ucu için)
flormar uçuk mavi (tırnağın hepsi için: çünkü eller daha temiz ve aydınlık duruyor)
ilk önce biliyoruz ki tırnağın ucuna kireç beyazı sürülüyor ama sonra hepsine neden rakı beyazı sürülüyor )) hiçde güzel durmuyor zaten ucundaki beyazlığı kapatıyor.

ben şöyle yapıyorum: avcumu içi bana dönecek şekilde açıyorum ve baş parmağımın bittiği yaerdeki yani bileğimle baş parmağım arasındaki etli kısıma kireç beyazı ojeden bir fırçalık sürüyorum ve hemen hiç beklemeden, oje kurumadan diğer elimin tırmaklarını oradaki eti sıyırırmış gibi ojeyi sıyırıyorum. sonra diğer elimdeki tırmaklarıma geçiyorum. az bekleyip kurusun diye (ki oje bu yöntemle zaten inca ve kibar sürülüyo) en son uçuk mavimden tek kat sürüp bitiriyorum.
avcumu temizlemeyi unutmuyorum.