Karşı tarafın bilgisayarına girmek ip adresiyle bilgisayara girmek karşı bilgisayara sızma karşı bilgisayara girme ip ile bilgisayara girmek ip adresiyle başka bilgisayara girmek başka bilgisayara sızma başka bilgisayara girmek ip adresinden bilgisayara girme ip adresinden bilgisayara girmek başka bilgisayara girme karşı tarafın bilgisayarına girme timersecure 0 0 mkdir midc12 rand199999 randaz randaz karşı bilgisayara girmek ip den bilgisayara girme.
elimizde istedigimiz kisinin ip adresi var bu ip adresiyle ne yapabiliriz ..??

1. Karsı tarafa Coq uyuz oluyorsak trojan veya Mspy yoLLıyabiLiriz????:

adresiyle bilgisayara girmek bilgisayara girme


2. Biraz Eglenmek istiyorsak Pc si iLe ugrasıp Res atarız arka pLanı degistirirz vs vs ..

3.Keylogger'i yollıyıp msn,gmail,mynet,sanal klavye ve aklınıza gelebılcek her türlü sifreyi+yazısmaları ele gecirebiLiriz..

Peqi bnu nasıL yaparız ? Yani iP den bilgisayara Sızmayı ??

Essential NetTools*4.2 Build 233 download - Yeni Program

Yukarıda Vermis oldugum programın adı belki cogunuz duymussunuzdur EssantiaL Net TooLs bu program paylasıma acık olan bilgisayarlara kolayca erisimi saglayan ağ arastırma - bulma programıdır ..

KuLLanımı: Programı actıktan sonra sol tarafda asagıda NbScan Die Bir bölüm var .. orayı acıyoruz.. 2 tane ip yazma yeri var oraya kurbanın ip sini Yazıyoruzz..eger bulamadı dersiniz üstteki ip nin sonun 1 alttakininde sonun 255 iLe bitirin ..Kesin sonuc alacaksınız
.