Konu özet: fifa 2010 dvd den nasıl yüklenir ,fifa 2010 nasıl kurulur resimli anlatım , fifa 2010 cd den nasıl yüklenir, fifa 2010 cd den nasıl kurulur resimli anlatım , cd den oyun nasıl yüklenir resimli anlatım ,fifa 2010 nasıl yüklenir resimli anlatım ,dvd den oyun nasıl yüklenir ,pes 2010 cdden nasıl yüklenir,


Electronic Arts firmasının en büyük projesi olan fifa serisinin gözbebeği fifa 10 diğer bir deyişle fifa 2010 öncesinde en son versiyon fifa serisi oyunu olan fifa 2009 ile 25 tane uluslarası ödül kazandı.

Bu başarıyı egale ederek üstünde bir performans sunmak isteyen ea firması yine göz doldurmaya devam ediyor. Önemli olan satış rakamlarından ziyade kullanıcıların ve fifa tutkunlarının gözünde yükselebilmek olduğunu söyleyen firma yetkilileri bu yönde çalışmaların devam ederek yeni versiyonlarda sürprizlerle serinin her geçen yıl renkleneceğini belirtti.

Fifa 10 öncesinde kullanıcılardan geribildirim alarak yeni versiyonların daha kaliteli ve kullanıcıların şekillendirdiği bir çizgide ilerlemesini hedefleyen electronic arts firması bu ölçüyü esas alarak kullanıcılardan yani fifa tutkunlarından gelen geribildirimlerin 275 milyonu geçtiğini bu durumun onları hayli memnun ettiğini belirtti.

Bilinçli fifa kullanıcılarının verdiği olumlu yada olumsuz tepkilerin oyunun kalitesinin arttırılmasında oldukça önemli bir etken olduğunu ve ilerleyen fifa serisinde bunun daima göz önünde bulundurulacağını belirtti.

Electronic Arts firması fifa serisinin en küçük kardeşi olan fifa 2010’da özellikle manager modu üzerinde geliştirme çalışmaları yaparak FM, CM gibi rakiplerinin arasında yer almasını hedeflemişler; fakat bu rakipler yıllardan beri süregelen bir veri yığını ve çalışma ağı üzerinde yeni sürümlerini hazırladıkları için çok daha başarılı durumda olmalılar. fifa 10’un manager modu ilk test kullanımı yorumlarına göre beklenenin çok altında seyrediyor.

Fakat bu önümüzdeki fifa sürümlerinde güçlendirilerek daha da doyurucu hale gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Beklenmeyen takımların üst sıralarda ligi bitirmesi geçtiğimiz manager modlarında en çok dikkat çeken zayıflıklardan biriydi bu konuda yapılan çalışmalarla daha gerçekçi bir fifa manager modu sunmayı planladıklarını açıkladılar.

..:: Sistem GereksinimLeri ::..

*Processor: 2.4 GHz (single core)
*RAM: 512 MB in Windows XP or 1 GB in Windows Vista
*Video Card: geforce 6600 or better, ATI radeon 9800 Pro or better, with support for Shader 2.0, with *embedded memory of 128 MB, with support for directx 9.0c
*Sound: with support for directx 9.0c
*Input devices: keyboard or a gamepad with two mini-joysticks

fifa 2010 nasıl yüklenir resimli anlatım :

.
.
.
.
.


fifa 2010 nasıl yüklenir resimli
fifa 2010 nasıl yüklenir resimli
fifa 2010 nasıl yüklenir resimli
fifa 2010 nasıl yüklenir resimli