Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ciltte oluşan lekeler-bacaklardaki lekeler- lekeler -yüzdeki lekeler-beyaz lekeler

 1. #1
  ftm
  Status
  Offline
  Super Moderator
  Üyelik tarihi
  29.Mayıs.2009
  Mesajlar
  1,815

  Standart ciltte oluşan lekeler-bacaklardaki lekeler- lekeler -yüzdeki lekeler-beyaz lekeler

  Aradığınız bilgiyi bulamadıysanız;
  BİZE SORUN CEVAPLAYALIM

  beyaz lekelerLazerle Kılcal Damar Tedavisi

  Yüz ve bacaklarda daha sık olmak üzere, vücudun herhangi bir bölgesinde görülebilen, kırmızı, mor renkli ince damar ağları, telenjiektaziler, doğumda var olan şarap lekeleri, hemanjiomlar, lazer ile 1-5 seansta kolayca ve bir daha geri gelmemek üzere tedavi edilebilirler. En iyi sonuçlar ND Yag lazerle alınır.

  Kılcal damarlar, az sayıda ise, önemli bir sağlık sorunu oluşturmazlar. Tedavi edilmedikleri takdirde, zamanla artarak, estetik açıdan olduğu kadar sağlık için de sakınca yaratabilirler. Özellikle bacaklarda oluşanlarda aşırı artışla, ağ biçimi yayılma sonucu, kalbe yük getiren damar yatakları oluşabilir. Yüzdekilerde aşırı artış, ciltte kırmızı-mor renge ve aşırı hassaslaşmaya yol açarak, sağlıksız bir görünüme sebep olurlar.


  ciltte olusan curuklerin ve morluklarin tedavisi, dilde beyaz dilde morluk, göz damarlarındaki çatlaklar, hastalık belirtileri, tırnaktaki beyaz lekeler, vücuttaki morluklar, vücuttaki morlukların sebebi, yorgun ve şiş gözler, yüzdeki beyaz lekeler, yüzdeki lekeler


  Konu ftm tarafından (23.Temmuz.2009 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.