+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1


 1. #1
  ftm
  ftm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Super Moderator
  Üyelik tarihi
  May 2009
  Mesajlar
  1.815
  Standart
  SPONSORLU BAĞLANTILAR
  beyaz lekelerLazerle Kılcal Damar Tedavisi

  Yüz ve bacaklarda daha sık olmak üzere, vücudun herhangi bir bölgesinde görülebilen, kırmızı, mor renkli ince damar ağları, telenjiektaziler, doğumda var olan şarap lekeleri, hemanjiomlar, lazer ile 1-5 seansta kolayca ve bir daha geri gelmemek üzere tedavi edilebilirler. En iyi sonuçlar ND Yag lazerle alınır.

  Kılcal damarlar, az sayıda ise, önemli bir sağlık sorunu oluşturmazlar. Tedavi edilmedikleri takdirde, zamanla artarak, estetik açıdan olduğu kadar sağlık için de sakınca yaratabilirler. Özellikle bacaklarda oluşanlarda aşırı artışla, ağ biçimi yayılma sonucu, kalbe yük getiren damar yatakları oluşabilir. Yüzdekilerde aşırı artış, ciltte kırmızı-mor renge ve aşırı hassaslaşmaya yol açarak, sağlıksız bir görünüme sebep olurlar.


  ciltte olusan curuklerin ve morluklarin tedavisi, dilde beyaz dilde morluk, göz damarlarındaki çatlaklar, hastalık belirtileri, tırnaktaki beyaz lekeler, vücuttaki morluklar, vücuttaki morlukların sebebi, yorgun ve şiş gözler, yüzdeki beyaz lekeler, yüzdeki lekeler

  Konu ftm tarafından (07-23-2009 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.