+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2


 1. #1
  yalın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator
  Üyelik tarihi
  May 2009
  Mesajlar
  37.800
  Standart
  SPONSORLU BAĞLANTILAR
  Zahide Yetiş Kiminle Evli

  Soru-Cevap forumunda Zahide Yetiş Kiminle Evli konusunu görüntülemektesiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi ektedir. (Zahide Yetiş Evlimi) Zahide Yetiş Evlendi.  Kanal D Doktorum Proğramının beğenilen sunucusu Zahide Yetiş hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlere sunuyoruz…

  AVUSTURYA – Viyana doğumlu. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamlayan Yetiş ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu.


  İlk kez bir tiyatro oyunuyla henüz ilkokulda iken sahneyle tanıştı.Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma ,Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında dereceler aldı.


  Çocukluk yıllarında TRT’de belgesel seslendirmeleriyle başlayan televizyonculuk hayatı, bu kurumda yetişmesini ve eğitim almasını sağladı. Reklam Seslendirmeleri yanısıra Radyo Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.


  ‘Kentlerin Dili’ adlı programla Türkiye’yi dolaştı, 25 şehri yarı belgesel formatta TV8 ‘de ekrana taşıdı.

  Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı.


  İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi. TRT Kurumunda “Genç Gözüyle Tartışma” ,“İnternet TV”, “Türk Site”, “Gün Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” gibi kadın, eğitim, kültür ,eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı.

  Yaptığı programlarla birçok ödül sahibidir.


  İZMİR ‘ lidir . Anne tarafı Yunanistan – Selanik , Baba tarafı Kütahya’dan İzmir’e gelmişti

  Her sabah saatim 5.47 de çalar. Kapatırken kendi yazdığım notu hayat düsturum olarak okur, güne öyle başlarım. İşte o not ;

  ''Asla tekrarını yaşayamayacağın yepyeni bir gün başlıyor. Uyan ve sana sunulanlara şükret , yeni günü yaşamaya bak...''


  Zaman mekan tanımadan dilediğim herşeyi ondan isterim... Dua etmek beni rahatlatır . Yolda yürürken araba kullanırken hatta bazan yayın sırasında ...

  Sınırsız iste ve sana verilenlerin farkına var... Bana göre dua ve şükür hayattaki mutlu olma sanatıdır.

  Sağlıklı alınan bir nefesin ,sevgiyle uzatılan elin,sizi para olarak görmeyen bir doktor yada avukatın değerini bilin.gerçek bir dostluk hissettiğinizde gömü bulmuş kadar sevinin ...!

  Babam kanaat önderimdir... Annem duygu zirvem..


 2. #2
  yalın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator
  Üyelik tarihi
  May 2009
  Mesajlar
  37.800
  Standart
  Teşekkürler